Fotobudka Wrocław Blog

To czym się zajmujemy sprawia nam niezwykłą przyjemność. Widok zadowolonych Gości to coś cudownego, fotobudka Wrocław – zapraszamy.

Przy wyborze fotobudki proszę nie tylko zwrócić uwagę na koszt wynajmu ale przede wszystkim na to, która z fotobudek najbardziej Państwu odpowiada oraz czy pasuje do rodzaju imprezy. Jeśli chodzi o atrakcje na ślub, wieczór kawalerski oraz wieczór panieński to mamy też do dyspozycji limuzynę – znajdziecie ją tutaj: limuzyna Wrocław.

„Fotobudka na imprezę – bez względu na to czy jest to wesele, impreza firmowa, studniówka czy osiemnastka, musi być odpowiednio dobrana względem ilości godzin jaką ma byc na imprezie, stylu oraz akcesorii do fotobudki”

Średnie ceny fotobudki na wesele / imprezę firmową, osiemnastkę czy studniówkę wynoszą w granicach 600-1200 zł. Jak widać rozpiętość kosztów jest dość spora. Wiele zatem zależy od tego z jaką jakością fotobudka robi zdjęcia, szybkości robienia zdjęć oraz dodatkowych animacji oraz możliwości które znajdują się w fotobudce. Fotobudka może mieć wiele zalet ale również i wad. Źle dobrane akcesoria mogą stanowić problem dla Gości naszej imprezy. Dlatego jeśli Wasza impreza jest chociażby motywowana – dla przykładu „lata osiemdziesiąte”, dajcie nam znać odpowiednio wcześnie. Jesteśmy wówczas w stanie zorganizować dla Was odpowiednio wystylizowaną fotobudkę ale również i akcesoria do niej. Fotobudka stanowi niekiedy clue imprezy a więc przygotujcie się na to, że może ona zająć Gości na naprawdę długo…